تبلیغات
my personal blog - تهران

تهران

جمعه 30 تیر 1396
08:10 ب.ظ
سید محمد طبیب زاده
خب من بالاخره یه فرصتی رو پیدا کردم تا از هر چی که جذاب بود و تجربه کردم بنویسم. الآن که mamal.pro در دسترس نیست خیلی برام اذیت‌کننده است. دلیلش هم اینه که سرورهای برتینا رو پلیس آلمان جمع کرده و برتینا سرویسی است که ازش هاست خریده بودم؛ امروز دوباره به ذهنم رسید من که یه بلاگ روی میهن‌بلاگ که دارم, چرا نیام روی اون بنویسم. این چیزهایی که اینجا مینویسم در مورد تصمیماتی هست  که از تاریخ اومدنم توی تهران تجربه‌اشون کردم.  اواسط خرداد بود که تصمیم گرفتم برای تعطیلات تابستونی بیام تهران. شاید بگین تو که هیچ‌جایی نداری و کرمان هم بودی تنها بودی. اما من یه برادر دارم که تهران زندگی میکنه و من تو خونه اون میشینم. 

  یکی از دلایلی که اومدم تهران کارآموزی توی زمینه تولید محتواست. میگن ای بابا بچه توی این سن چرا کار‌آموزی میکنه, بلکه نمیدونن من توی همین سن به نظر خودم عقب هم هستم. میخوام همینجوری که پیش میره تولید محتوا کنم و امروزه هم یک موضوع داغ شده و جذابیت این موضوع برمیگرده به شرکت‌های بزرگی که علاقه‌مند شدن بیان تولیدکننده محتوا استخدام کنن. البته این تازه شروع کاره و مقصد نهایی من روزنامه‌نگاریه. شنبه‌ها اونجا میرم و چون مسیر دوره بقیه روزها رو دورکاری میکنم.

 یکی از هنرهام اینه که ریتم بلدم. دلیل نگفتن شفاف این عبارت یعنی من ساز میزنم اینه که قبل از وقتی بیام اینجا درامز میزدم ولی وقتی اومدم اینجا مدرس تشخیص داد که از بیسیک شروع کنم و یه چیزایی رو از همون بیسیک درست کنم. بچه حرف شنو هم میره از اول با دقت همه‌چیزی رو که بلده دوباره میشنوه و سرش تو لاک خودشه (البته اینایی که میگم یکم غلو توش داره). 

 برای اینکه بلاگر خوبی هم باشم باید با چند نفر ارتباط برقرار کنم. به همین دلیل توی سوشال مدیا هم فعالم و همیشه یه پست یا استوری قطعا توی فیسبوک و اینستاگرام و توییتر از من میبیند. یه کار جالبی هم که کردم این بود که همه یوزرنیم‌هام یکیه و اونم tabiibz هست. توی سوشال مدیا حالا اینارو پیدا کردم بعدش چکار کنم؟ میرم توی یه جایی که همشون جمع باشن و اون‌جا نمایشگاه الکامپه که از امروز شروع شده و تا دوشنبه فعاله. زورق هم یک غرفه داره که امروز کسایی که کنارم مینشستند رو دیدم و رفتم ناهارم رو پیش اونا خوردم. این استارتاپا خیلی جو دوستانه‌ای دارن و من نمیدونستم.
 


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به my personal blog است. || طراح قالب avazak.ir